Cały świat mówi
po Hiszpańsku
Zacznij mówić i Ty

O nas

Oświadczamy iż zatrudniamy tylko sprawdzonych, wykształconych i odpowiedzialnych pracowników, którzy kochają swoją pracę i których cechuje punktualność, otwartość w stosunku do innych ludzi, inwencja w działaniu, cierpliwość, dyskrecja jak i również poczucie humoru. Oferujemy wysoki standard usług za przyzwoita cenę. Chętnie podejmujemy sie nawet wbrew pozorom nie typowych zadań związanych z językami obcymi, gdyż jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Jeśli jesteś naszym potencjalnym klientem i masz problem językowy napisz do nas a postaramy Ci się pomoc. Jeśli szukasz pracy i spełniasz wyżej wymienione warunki, a jednocześnie posiadasz działalność gospodarczą, proszę aplikuj o pracę w naszej firmie.

DYREKCJA - właścicielem firmy jest Elżbieta Zalewska, mgr iberystyki z wieloletnim doświadczeniem, metodyk, tłumacz, twórca programów językowych i wykładowca Uniwersytecki na wydziale Filologii Hiszpańskiej i Angielskiej. Naucza juz od drugiego roku swoich studiów. Odbyła liczne podróże po Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Ameryce Południowej. Obecnie specjalizuje sie w języku biznesu i nauczaniu kadry dyrektorskiej w największych firmach we Wrocławiu. Od kilku lat z powodzeniem zdobywa doświadczenie w nauczaniu metoda ON LINE wykorzystując do tego autorski program nauczania.

Podczas swojej pracy zawodowej miała możliwość pracowania z różnymi grupami wiekowymi ( począwszy od 7 letnich dzieci, maturzystów a skończywszy na studentach iberystyki oraz osobach w przedziale wiekowym 50-60 lat.) Uczestniczyła w licznych kongresach i szkoleniach dla nauczycieli hiszpańskiego ogranizowanych przez wydawnictwo Novela i Edelsa.

Twierdzi iż każdego może nauczyć hiszpańskiego, a prowadzone przez nią lekcje są nie tylko ciekawe ale przed wszystkim zabawne i skutecznie. Prywatnie mama Adama i Oliwii, w wolnym czasie (którego ma nie za wiele) lubi podróżować, oglądać firmy oraz... jeść.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.