Cały świat mówi
po Hiszpańsku
Zacznij mówić i Ty

Firma i Szkoła

Cały świat mówi po hiszpańsku! Zacznij mówić i ty!

EL MUNDO HISPANO jest wrocławską firmą tłumaczeniowo-językową zajmującą się przede wszystkim nauczaniem (grupowym oraz indywidualnym) języka hiszpańskiego, angielskiego i portugalskiego oraz tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi z w wyżej wymienionych języków.

Z pasją i z zamiłowaniem oddajemy się obu tym zajęciom, istniejąc już od 2008 roku mieliśmy okazję współpracować z dużymi firmami zarówno polskimi jak i hiszpańskimi zdobywając uznanie klientów (sprawdz nasze referencje).

Jesteśmy niedużą firmą, która traktuje każdego klienta indywidualnie i profesjonalnie gdyż wychodzimy z założenia że ważniejsza jest dla nas jakość, a nie ilość. Nieustannie się rozwijamy, co roku wzbogacając naszą ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Każdego klienta traktujemy indywidualnie! Oferujemy zniżki i rabaty w przypadku nauki powyżej 3 miesięcy, oraz tłumaczeń jeśli tłumaczymy powyżej 10 stron!

Współpracujemy z organizatorem koncertów muzyki flamenco, kursów, warsztatów i szkoleń kulturowych hiszpanskiepokazy.pl, a także aktywnie pomagamy wcześniakom. (fundacja WCZEŚNIAK).

Nie zapominamy też o specjalnej ofercie dla osób hispanojęzycznych. Wychodząc naszym nowym klientom naprzeciw proponujemy naukę polskiego lub angielskiego dla osób hispanojęzycznych oraz oprowadzenie po mieście Wrocławiu i okolicach w języku hiszpańskim oraz angielskim.

 

www.villavega.eu - Wakacje z hiszpańskim w Karpaczu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.